O nás

Spoločnosť ElitSat s.r.o. funguje už od roku 2011. Špecializujeme sa na predaj, montáž, servis satelitnej techniky, anténnej techniky, komplexné sieťové riešenia, monitorovacie a bezpečnostné systémy. Samozrejme je našou prioritou spokojnosť zákazníka.

Riadime sa heslom, že obchod nie sú len čísla, ale predovšetkým dobre vykonaná práca a už vyššie spomínaná spokojnosť zákazníka. Vykonávame montáž a servis satelitov a DVB-T aj oblastiach Bratislava a široké okolie, RAKÚSKO a MAĎARSKO do 60KM. Rovinka, Tomášov, Ivánka pri Dunaji, Pezinok, Most pri Bratislave, Dunajská Lužná, Bernolákovo, Senec, Malinovo, Zálesie, Svätý Jur, Kalinkovo.

Kontaktujte nás

Služby

Montáž a servis satelitnej techniky

Nainštalovanie paraboly, zameranie družice/viacej družíc profesionálnym prístrojom, kabeláž, prepojenie s TV, naladenie prijímača, preskúšanie prepojení a celkovej funkčnosti. Pretočenie paraboly na inú pozíciu, rozšírenie príjmu.

Montáž TV na stenu

Montáž TV zahŕňa navŕtanie a nastavenie do vodováhy konzoly na TV, osadenie a upevnenie TV, zapojenie kabeláže TV a samozrejme doladenie detailov. Namontovanie TV je dôležitým krokom k tomu, aby ste mali pokojný a ničím nerušený relax.

Montáž kamier, alarmov a videovrátnikov

Montáž a servis alarmov a kamerových systémov. Domáci video vrátnik. Váš majetok je pod stálym dohľadom nekompromisného bezpečnostného systému. To všetko pre Váš pokojnejší a bezpečnejší život.

Domáce siete

Prepojenie routru s rôznymi perifériami v LAN a WLAN sieti, nastavenie korektnej komunikácie týchto zariadení. Sieťové riešenia na mieru…

Operátori

Partneri

Všetky práva vyhradené pre ElitSat s.r.o. © 2011 - 2024